Witamy!
Strona główna

Okolica

Domek

Oferta wynajęcia

Mapa dojazdu

Galeria zdjęć

Opis tras dojazdowych

1. Trasa najkrótsza

Olsztyn - Dobre Miasto - Radostowo - Gajlity

Jadąc drogą z Olsztyna, za CPN-em w Dobrym Mieście skręcić dwukrotnie w prawo na Jeziorany. Po 14 km - na początku wsi Radostowo, przy kapliczce, skręcić w lewo na Gajlity. Dalej 300 m drogą z płyt betonowych, a następnie prosto 2,7 km polną droga do siedliska domków letniskowych. Nasz domek jest pierwszy - narożny. Droga polna jest trudna do jazdy po dużych deszczach, oraz przy pierwszym przyjeździe, kiedy samochód jest bardzo obciążony lub ma niskie zawieszenie. W sumie 17 km z Dobrego Miasta, a 40 km z Olsztyna. Trasa ta zaznaczona jest na mapie kolorem czerwonym.

Mapa

2. Trasa przez Kochanówke

Olsztyn - Dobre Miasto - Miłogórze - Kochanówka - Gajlity.

Jadąc drogą z Olsztyna przez Dobre Miasto w kierunku Lidzbarka Warm. 1,5 km za wsią Miłogórze skręcić w prawo (drogowskaz "Kochanówka 6") - droga asfaltowa. We wsi Kochanówka skęcić w lewo (za pierwszym budynkiem) w polną drogę (drogowskaz "Kierz 2"). Po 3 km jazdy drogą piaszczystą (cały czas jechać prosto - z prawej strony pokaże się ściana lasu) wjechać na asfalt i po 200 m skręcić w prawo w drogę szutrową na Gajlity (drogowskaz "Gajlity 1"). Siedlisko 4 domków letniskowych znajduje się 200 m za dworkiem w Gajlitach. W sumie 30 km z Dobrego Miasta, a 54 km z Olsztyna. Trasa ta zaznaczona jest na mapie kolorem fioletowym.

Mapa

3. Trasa przez Lidzbark Warmiński

Olsztyn - Dobre Miasto - Lidzbark Warmiński - Gajlity.

Jadąc drogą z Olsztyna przy wjeździe do Lidzbarka Warmińskiego, skręcić ostro w prawo - przy pierwszej stacji benzynowej (drogowskaz "Kłębowo 4"). Po 13 km jazdy drogą asfaltowa za przystankiem PKS "Suryty kol." przejechać jeszcze 200 m i skręcić w prawo w droge szutrową (drogowskaz "Gajlity 1"). Siedlisko 4 domków letniskowych znajduje się 200 m za dworkiem w Gajlitach. W sumie 14 km z Lidzbarka Warmińskiego, a 62 km z Olsztyna. Jest to najlepszy dojazd (zaznaczony na mapie kolorem niebieskim).

Mapa

Uwaga ! Od Olsztyna należy jechać wolno i ostrożnie. Liczne zakręty i przebiegająca zwierzyna leśna.